• n_1.jpg
  • n_2.jpg
  • n_3.jpg
  • n_4.jpg
  • n_5.jpg
  • n_6.jpg
  • n_7.jpg
  • n_8.jpg

Spotkanie z przedsiębiorcami - 4 edycja

W dniu 3 marca 2010 roku w sali przy Bibliotece Publicznej w Rychlikach odbyła się 4 edycja spotkania dla przedsiębiorców działających na terenie gm. Rychliki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Dyrektor Biura Gabinetu Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego p. Robert Szewczyk, Prezes Braniewsko-Pasłęckiego Banku Spółdzielczego p.Zbigniew Żurkiewicz, Dyrektor WORD p. Stanisław Lecheta, Dyrektor Banku Gospodarstwa Krajowego p. Maria Borzym, Kierownik Powiatowego Urzędu Pracy p. Longina Prończyk, Rejon Dróg Wojewódzkich w Elblągu reprezentowała p. Małgorzata Danowska, Policję p. Podkomisarz Edward Szydłowski Komendant Komisariatu Policji w Pasłęku oraz przedsiębiorcy z terenu naszej gminy.

Wśród obecnych nie zabrakło również naszych radnych i sołtysów. Gości w imieniu organizatorów przywitała Pani Bożena Kruszewska. Część oficjalną rozpoczął Wójt Gminy Rychliki, który w swoim przemówieniu podziękował przedsiębiorcom za codzienny trud jaki wkładają w rozwój naszej gminy. Wręczono także listy gratulacyjne dla firm "KANIA" i "Dossche" oraz dla p. Piotra Szczotki, p. Krzysztofa Pyłypća, p. Edycie Pink oraz p. Zdzisławowi Stupak. Następnie głos zabrali zaproszeni goście: p. Robert Szewczyk, p. Stanisław Lacheta, p. Maria Borzym oraz p. Eugeniusz Kogut. Dyrektor Zespołu Szkół w Rychlikach pani Elżbieta Biczak jak co roku podziękowała za hojność i okazane serce we wspieraniu naszych szkół, firmie Stolpłyt oraz BS w Pasłęku. Całą uroczystość uświetnił występ zespołu ze szkoły muzycznej z Elbląga. Po części oficjalnej zaproszono gości na poczęstunek przy szwedzkim stole przygotowanym przez panie z rad sołeckich Kwietniewa oraz Jelonek. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację imprezy.


URZĄD GMINY W RYCHLIKACH
Rychliki 86
14-411 Rychliki
NIP: 578-00-08-668
Regon: 000540995
tel: 55 248 8155, 55 248 8150
fax: 55 248 8145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://rychliki-ug.bip-wm.pl
www: www.rychliki.pl

obrazek