• n_1.jpg
  • n_2.jpg
  • n_3.jpg
  • n_4.jpg
  • n_5.jpg
  • n_6.jpg
  • n_7.jpg
  • n_8.jpg

Nowy serwis o drodze 527

Ponieważ w ostatnim czasie temat drogi wojewódzkiej nr 527 jest chyba jednym z ważniejszych dla mieszkańców naszej gminy, powstał nowy serwis internetowy poświęcony w całości tej drodze. Pod adresem www.527.cba.pl oraz 527.cba.pl powstała strona, na której zbierane będą wszystkie informacje dotyczące planowanego remontu drogi, problemów z tym związanych oraz stanu drogi i jej bezpośredniego sąsiedztwa. W serwisie znajdą się zdjęcia i filmy przedstawiające zdarzenia na drodze, wywrócone drzewa, kolizje i przede wszystkim wszechobecne dziury, które nam wszystkim spędzają sen z oczu.

Zbierane będą tu informacje ze strony Rychlik, oraz serwisów pasłęckich elbląskich i olsztyńskich, czyli z każdego miejsca w internecie, gdzie napisane będzie o drodze 527 przebiegającej przez teren naszej gminy. Zapraszamy wszystkich do wyrażania swoich opinii oraz przysyłania zdjęć i filmów nakręconych na drodze i z nią związanych. Zgłaszajcie nam urwane tłumiki, pęknięte opony, porysowaną przez krzaki karoserię, uszkodzone misy olejowe i wszystkie zdarzenia niebezpieczne na drodze. Musimy wspólnie przekonać "ekologów", że oprócz robaczków i porostów ludzie też są ważni.

URZĄD GMINY W RYCHLIKACH
Rychliki 86
14-411 Rychliki
NIP: 578-00-08-668
Regon: 000540995
tel: 55 248 8155, 55 248 8150
fax: 55 248 8145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://rychliki-ug.bip-wm.pl
www: www.rychliki.pl

obrazek