• n_1.jpg
  • n_2.jpg
  • n_3.jpg
  • n_4.jpg
  • n_5.jpg
  • n_6.jpg
  • n_7.jpg
  • n_8.jpg

Wyniki wyborów wójta i radnych

Wybory na wójta w Rychlikach rozstrzygną się w II turze w dniu 04 listopada. Poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów:

  • GIZA Paweł Mateusz - 152
  • KIEJDO Henryk - 754
  • LICHUSZEWSKI Zbigniew - 744

W II turze zmierzą się KIEJDO Henryk i LICHUSZEWSKI Zbigniew.

Wyniki głosowania na radnych w poszczególnych okręgach wyborczych:

  • Obwód nr 1: CIEŚLA Marek - 36, GOŁĘBIEWSKI Tomasz - 42
  • Obwód nr 2: TYBURSKI Wojciech Wiesław - 43, JURCZAK Małgorzata - 73
  • Obwód nr 3: DUDYCZ Józef - 64, KARPIŃSKI Wiesław - 58, BRODNICKI Zbigniew Lech - 51
  • Obwód nr 4: BORKOWSKA Joanna - 72, GORYŃSKI Alfred - 58
  • Obwód nr 5: SUCKIEL Zenon - 7, NAZAREWICZ Grzegorz Andrzej - 66, SZPONAR Andrzej - 46
  • Obwód nr 6: PERET Mieczysław - 22, KURMIN Edward - 67, ZBRÓG Halina - 58
  • Obwód nr 7: SERTEL Joanna - 22, MŁYNARCZYK Joanna - 28, KRUK Tadeusz - 57
  • Obwód nr 8: ULEJCZYK Halina - 35, PIÓRKOWSKA Irena Józefa - 56
  • Obwód nr 9: KOKOSZKO Grzegorz - 8, BARAŃSKI Robert Maurycy - 27, SZÓSTEK Agnieszka Małgorzata - 31
  • Obwód nr 10: LENART Mirosław - 2, STARZYŃSKA Katarzyna Joanna - 39, DUFKA Bożena Irena - 28
  • Obwód nr 11: KUCHAREK Józef - 22, ZIĘBA Piotr - 22, BORKOWSKA Edyta - 78
  • Obwód nr 12: ŁUPINA Bogdan Stanisław - 7, CZARNECKI Dariusz - 76, GOMOLISZEK Jan - 27
  • Obwód nr 13: ROSIŃSKI Tadeusz Ludwik - 10, PAWŁOWSKA Magdalena - 25, CIARCIŃSKI Andrzej - 29
  • Obwód nr 14: JAS Zbigniew - 31, WANGIN Paulina Maria - 24, WNUK Zofia - 38
  • Obwód nr 15: LENART Andrzej - 10, BIEŁOUS Monika Anna - 23, SADLIŃSKI Sławomir - 114

URZĄD GMINY W RYCHLIKACH
Rychliki 86
14-411 Rychliki
NIP: 578-00-08-668
Regon: 000540995
tel: 55 248 8155, 55 248 8150
fax: 55 248 8145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://rychliki-ug.bip-wm.pl
www: www.rychliki.pl

obrazek