• n_1.jpg
  • n_2.jpg
  • n_3.jpg
  • n_4.jpg
  • n_5.jpg
  • n_6.jpg
  • n_7.jpg
  • n_8.jpg

Mikołajkowe śpiewanie

W dniu św. Mikołaja w Gimnazjum w Rychlikach odbyła się impreza pt. "Mikołajkowe śpiewanie". Pomysłodawcą była klasa Ia, która przygotowała również słodki poczęstunek dla widzów. Uczniowie śpiewali wybrane przez siebie popularne utwory muzyki rozrywkowej. Obok "Małgośki", "Dżagi" i "Jesteś szalona" pojawiły się takie utwory, jak "Chodź, pomaluj mój świat" i "Biały krzyż". Wszystko to okraszone niezłą muzyką i efektami świetlnymi. Wystąpili: Kamila Licznerska, Emilia Statek, Kamila Lewandowska, Łukomska Monika, super-team: Justyna Cichocka, Joanna Stupak, Alicja Zienkiewicz, wielkie zaskoczenie i udany debiut sceniczny:

duet Paweł Aleksiejczyk i Adam Szczepankiewicz (GRATULACJE!) oraz trio (z dodatkami i efektami specjalnymi): Michał Lenart, Przemysław Lubaszewski i Paweł Fedak, a także Hania Gierczak, pod przymusem Michał Fedak i ... z zaskoczenia wszyscy nauczyciele w piosence "Przeżyj to sam". Finałem był pokaz tańca synchronicznego do muzyki techno w wykonaniu Adama Mańko i Adriana Kędzierskiego - również miłe zaskoczenie (gratuluje sprawności fizycznej i pomysłu!). Kolejność występów wynikała z publicznego losowania, które prowadziła Asia Stupak. Warto dodać, że poziom wykonań utworów był bardzo wysoki. Szczególne podziękowania należą się przede wszystkim odważnym uczestnikom, wspaniałej publiczności, prowadzącej losowanie, klasie IIIb za sprawną pomoc w ustawianiu stolików i sprzątaniu. Była to w opinii uczniów udana impreza, na której wspaniale, radośnie bawili się i zaraz po zakończeniu pytali, kiedy będzie kolejna tego typu impreza. Wielu przekonało się, że można wspaniale bawić się w kulturalny sposób, w przyjacielskiej i miłej atmosferze, radośnie przeżywać wspólnie spędzony czas.
Im szczególnie dziękuję.

 {gallery} 07/12{/gallery}

URZĄD GMINY W RYCHLIKACH
Rychliki 86
14-411 Rychliki
NIP: 578-00-08-668
Regon: 000540995
tel: 55 248 8155, 55 248 8150
fax: 55 248 8145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://rychliki-ug.bip-wm.pl
www: www.rychliki.pl

obrazek