Skip to main content

AGRO SHOW

2018-09-13

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. Jesteśmy dumni z tego, że AGRO SHOW stało się platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Wśród głównych atutów Wystawy można wymienić jej nowoczesną i dynamiczną formułę, bogate wsparcie branżowe oraz lokalizację.

Z każdym rokiem staramy się, by Wystawa była coraz bardziej atrakcyjna zarówno dla wystawców, jak i przybywających na nią rolników. Dlatego w każdej kolejnej edycji wprowadzamy wiele ulepszeń i nowości, dzięki czemu zwiedzanie AGRO SHOW staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe. Oto jakie udogodnienia i nowości czekać będą na zwiedzających w tym toku:

– pokazy maszyn w nowej formule; rolnictwo precyzyjne i technika siewu zbóż w systemie uproszczonym
– prezentacje maszyn na pasie głównym,
– Magazyn TYDZIEŃ – nagrywany na terenie AGRO SHOW,
– debaty tematyczne,
– mobilny bankomat,
– bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi,
– linie meleksowe na terenie Wystawy,
– i wiele innych.

Szczegółowe informacje o tych wydarzeniach będą sukcesywnie dodawane i publikowane na stronie. Pobierz plakat