Skip to main content

Bal choinkowy w ZS w Rychlikach

2012-01-22

Karnawał trwa w najlepsze, melodia w duszy pląsa…
Połowa roku szkolnego jest już za nami. Szóstki, piątki i inne oceny wpisane w rządkach w dziennikach i na karteczkach, które otrzymali rodzice na zebraniu 19 stycznia.
Niektórzy cieszą się bardzo , bo ich cenzurki błyszczą szóstkami i piątkami, a inni nie mają tyle powodu do dumy i radości , bo trochę nie wyszło. Różnie bywa najważniejsze żeby się starać i zebrać siły na następny semestr, który zaraz po feriach. Póki co szał.

Wszyscy się cieszą, bo dzisiaj bal choinkowy, sobota 21 stycznia i …Dzień Babci, w perspektywie Dzień Dziadka. Tradycyjnie najliczniej na bal przybyli najmłodsi- dzieci z zerówek i klas I-III. Niektórzy, a było ich nie mało przyszli z rodzicami. Przy orkiestrze bawiły się księżniczki , diabełki, zwierzątka i wiele innych niezidentyfikowanych stworów- mowa o przebraniach. Dużym poczuciem humoru i odwagą wykazały się wicedyrektor p. Gabriela Żylis, p. Beata Jaranowska, p. Beata Naumczyk , które przebrane były za damy dworu. Nad całością imprezy czuwała dyrekcja szkoły.
Wychowawcy sprawowali opiekę nad swoimi klasami, organizatorkami imprezy były: p. Joanna Sertel i p. Justyna Grabowska. One to przygotowały dla uczestników balu szereg interesujących konkursów, również z nagrodami. Należały do nich m.in. :zwijanie sznurka na czas, zbieranie gwiazdek, konkurs z balonami, przejście wychowawców ze swoją klasą po czerwonym dywanie i inne.
Za czołowe miejsca uczestnicy otrzymywali nagrody – smakołyki.
Wszyscy uczniowie otrzymali: słodką bułkę, batonika i soczek.
Nagród i słodkości nie było by, gdyby nie sponsorzy i Rada Rodziców.
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy.
Bal skończył się o godz. 13 i wszyscy w dobrych humorach udali się na ferie.
Sponsorom słodkiego poczęstunku: Sklep – Elżbieta Michewicz w Rychlikach, Sklep – Andrzej Grycko w Protowie, Restauracja Boston w Pasłęku, należą się duże podziękowania.