Skip to main content

IX Sesja Rady Gminy Rychliki

2014-01-03

IX Sesja Rady Gminy Rychliki miała miejsce w sali obrad przy Bibliotece Publicznej w Rychlikach 30 grudnia 2013 roku (poniedziałek).
Na sali obecnych było 15 radnych. Głosowano nad siedmioma uchwałami, dotyczącymi przede wszystkim budżetu gminy Rychliki na 2014 rok oraz zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Rychliki na lata 2013-2014. Wszystkie uchwały przygotowane przez Wójta Gminy zostały podjęte jednomyślnie.
W ostatniej w tym roku sesji udział wziął Kierownik Rejonu Dróg Wojewódzkich – Tadeusz Ciemny.

Po przedstawieniu i przyjęciu porządku obrad Wójt Gminy udzielił ustnej informacji odnośnie działalności międzysesyjnej. W tym okresie nastąpiło między innymi podpisanie umowy na wodociąg Gołutowo-Dziśnity-Lepno-Buczyniec, przejęcie hydroforni w Powodowie, spotkanie Pana Wójta z Marszałkiem Wróblewskim, jak również z Prezesem Ratyńskim w sprawie wsparcia inwestycji, udział Wójta w zebraniach wiejskich w Protowie i Powodowie, przygotowanie oraz rozstrzygnięcie przetargu na dowóz uczniów, plan zakupu wozu strażackiego dla OSP Jelonki, a także wypłata stypendium.

Ostatnia w 2013 roku sesja Rady Gminy Rychliki zakończona została życzeniami noworocznymi złożonymi przez Pana Wójta – Henryka Kiejdo oraz Przewodniczącą Rady Gminy – Halinę Zbróg.

 

{gallery}13/Sesja_IX{/gallery}