Krupin rośnie w oczach
2020-11-13
A konkretnie nowa Stacja Uzdatniania Wody w Krupinie. Stoi już nowy budynek technologiczny, zamontowano w nim też już większość urządzeń. Z daleka widać nowy zbiornik retencyjno-wyrównawczy o pojemności 150 m3, a z rzeczy których nie widać ale zostały już wykonane, to nowa studnia głębinowa wraz z osprzętem, odcinki sieci technologicznych na terenie hydroforni oraz nowy odcinek sieci wodociągowej wewnątrz miejscowości.
Na rozbiórkę czeka stary budynek hydroforni, trzeba dokończyć ogrodzenie, uporządkować teren i dokonać niezbędnych przełączeń, podłączeń i rozruchów. Jak zapewnia wykonawca ELZAMBUD z Elbląga, wszystkie prace budowlane zakończą się zgodnie z harmonogramem tj. do końca listopada.
{gallery}20b/krupin_rosnie_w_oczach{/gallery}




