Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy Rychliki
2022-10-11
Informujemy, że od 01 stycznia 2023 roku w Urzędzie Gminy w Rychlikach będą przyjmowane wyłącznie wpłaty bezgotówkowe (terminal płatniczy).
W związku z powyższym wszelkie opłaty i należności uiszczane gotówkowo można dokonywać w Braniewsko-Pasłęckim Banku Spółdzielczym z/s w Pasłęku w Punkcie Kasowym w Rychlikach bez prowizji.
Zbigniew Lichuszewski
Wójt Gminy Rychliki




