Skip to main content

Modernizacja roku 2013 – gala na Zamku Królewskim w Warszawie

2014-08-29

Uroczystość wręczenie nagród w konkursie „Modernizacja Roku” odbyła się 28 sierpnia 2014 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. Wójt Henryk Kiejdo otrzymał z rąk Olgierda Dziekońskiego, sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Dyplom za I miejsce w ogólnopolskim głosowaniu internetowym na najpopularniejsze modernizacje w Polsce w kategorii „Obiekty ochrony środowiska”.
– Obecność Hydroforni w Gołutowie w finale konkursu jest potwierdzeniem naszych słusznych decyzji inwestycyjnych. To także sukces, ponieważ do konkursu przystąpiły znacznie większe samorządy i inwestorzy, którzy dysponują często kilkukrotnie większymi budżetami. Zaangażowanie mieszkańców w głosowaniu internetowym odbieram jako inspirację dla podobnych działań. Warto pracować, podejmować nierzadko ryzykowne decyzje, bo to właśnie one stanowią o naszej sile, charakterze i stylu… Gorąco gratuluję wszystkim, którzy się do tego przyczynili – mówi wójt Henryk Kiejdo.

Do konkursu „Modernizacja Roku” zgłoszono ponad 900 inwestycji z całego kraju, do finału zakwalifikowano 62 obiekty – w tym Hydrofornię Gołutowo. Tytuł „Modernizacja Roku 2013” wręczono w 10. kategoriach.  

XVIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2013” odbywał się pod patronatem:
Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, Związku Miast Polskich.

{gallery}14/modernizacja{/gallery}