Skip to main content

Nagroda dla „CHOMICZKA”

2013-12-09

Wymyślony i przeprowadzony przez Gminną Bibliotekę Publiczną Rychliki konkurs literacko – plastyczny pt. „CHOMICZEK” wiosną tego roku zgłoszony został do III edycji konkursu przygotowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie pt. „Biblioteka z dobrym klimatem społecznym”. Nasz konkurs, który miał na celu wzbudzić zainteresowanie książką i czytelnictwem wśród dzieci w wieku od 4 do 9 lat oraz zacieśnić współpracę biblioteki ze szkołą i rodzicami najmłodszych czytelników biblioteki został doceniony i wyróżniony nagrodą.

Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się 4 grudnia 2013 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie podczas Regionalnej Konferencji Bibliotekarzy. Na konferencji, na zaproszenie dyrektora WBP w Olsztynie, obecny był wójt Gminy Rychliki p. Henryk Kiejdo, który wspólnie z kierownikiem biblioteki p. Katarzyną Hałuszczak otrzymał gratulacje za przeprowadzone działanie. Ponadto biblioteka przygotowała stoisko, które przedstawiciele innych bibliotek i zaproszeni goście mogli oglądać w ramach “Targów wiedzy”. Kierownik Biblioteki serdecznie dziękuje osobom, które wzięły udział w wyjeździe do Olsztyna z racji współpracy w ramach konkursu „Chomiczek” – paniom: Danucie Kondratowicz, Joannie Szponar, Marzenie Kruszka, Anecie Zalewskiej oraz dzieciom Natalii Kruszka i Klaudii Zalewskiej.

Dodatkowe informacje można zobaczyć pod adresem: http://www.olsztyn24.com/chilli_tv/3775-konferencja-regionalna-bdquobiblioteka-z-dobrym-klimatem-spolecznymrdquo.html

 

 {gallery}13/Chomiczek{/gallery} 

 

Katarzyna Hałuszczak