Skip to main content

Noc Kupały w Rejsytach

2024-07-10

6 czerwca w Rejsytach nad jeziorkiem odbyła się czarująca Noc Kupały, zorganizowana wspólnie przez Sołectwo Rychliki i Sołectwo Rejsyty. Wieczór wypełniony był śmiechem, zabawą, śpiewem i pysznym jedzeniem. Nie sposób opisać wszystkiego, co się działo. Było ognisko, plecenie i puszczanie wianków na wodę, możliwość pływania kajakiem oraz śpiewy przy akompaniamencie gitary.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy dołączyli do nas tego wieczoru. Frekwencja była imponująca i to nie tylko z naszych sołectw. Niezależnie od tego, gdzie mieszkacie, zawsze jesteście u nas mile widziani!

Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Dziękujemy Panu Romanowi Kogutowi za wsparcie i obecność, Panu Michałowi Fedakowi za umilenie czasu grą na gitarze oraz Panu Wójtowi Zbigniewowi Lichuszewskiemu za wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy także Pani Joli Marek-Ryś za piękne zdjęcia oraz marce Nihil Novi Censored za koszulki inspirowane mitologią słowiańską.

Specjalne podziękowania należą się wszystkim paniom, które przygotowały poczęstunek, oraz panom odpowiedzialnym za sprawy techniczne. Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu mogliśmy stworzyć niezapomniane wydarzenie. Cieszymy się, że przybyliście w tak dużej liczbie i mamy nadzieję, że to nie była ostatnia Noc Kupały w naszych sołectwach. Do zobaczenia podczas kolejnych imprez!