Skip to main content

Po „Balladynie”

2015-11-05

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim widzom obecnym na przedstawieniu „BALLADYNY”. Jest nam bardzo miło, że doceniacie Państwo naszą pracę. Nie ma nic piękniejszego dla nas organizatorów i młodych aktorów, niż pełna widownia. Aż chce się tworzyć i grać dalej! Liczymy na Waszą obecność na kolejnych występach.
Staramy się, by chwile spędzone z nami, dawały radość, odpoczynek od codzienności, pozytywną dawkę energii i czasem refleksję nad życiem. Wierzymy, że magia teatru, słowa, dźwięki, światło komponują w duszy każdego z nas symfonię dobra, życzliwości i wrażliwości. Tą drogą chcemy iść.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi, Lechowi Wasilewskiemu za niezwykłą gościnność w świątyni, Dyrekcji Zespołu Szkół w Rychlikach za udostępnienie pomieszczeń, sprzętu i życzliwość, panu Markowi Kamińskiemu z firmy Ka-Em Studio z Pasłęka za dobre serce i charytatywne filmowanie naszych przedstawień, panu Mateuszowi Goluchowi za wypożyczenie oświetlenia, rodzicom uczniów za wykonane stroje i dekoracje oraz pomoc organizacyjną.
W przedstawieniu wystąpli: Weronika Branicka, Weronika Statek, Patryk Ambrożewicz, Marta Kędzierska, Kuba Żuk, Arek Żuk, Adrian Mikołajczyk, Natalia Kruszka, Kaja Kruszewska, Ola Kędzierska, Patrycja Żuk, Dominik Białek, Konrad Ulejczyk, Dominik Moskwa, Grzegorz Burchardt, Ola Wawer, Karolina Hałuszczak, Aleksandra Nazarewicz, Wiktoria Kalinowska.

https://youtu.be/cvJKAGpVl4o

PROSKENION

{gallery}15/balladyna{/gallery}