Skip to main content

Przekazanie placu budowy drogi 527

2015-07-10

Trwają prace organizacyjne przy rozpoczęciu przebudowy drogi 527 na odcinku Kwietniewo – Rychliki. Dziś w Rychlikach odbyło się przekazanie placu budowy, w którym udział wzięli przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich z Olsztyna, Kierownik RDW Elbląg, przedstawiciele wykonawcy oraz branżowcy, kierownik budowy oraz inżynier kontraktu i osoba odpowiedzialna za nadzór autorski projektu.

Podczas spotkania oprócz standardowego podpisania dokumantacji przekazania budowy, omówiono też wiele ważnych spraw związanych z organizacją ruchu na czas trwania przebudowy oraz sprawy logistyczne i organizacyjne. Wykonawca, Drogomex z Pruszkowa, w przyszłym tygodniu będzie ściągać już sprzęt, obecnie trwa urządzanie biur wykonawcy i inżyniera kontraktu.

W miarę możliwości na stronie będą pojawiać się informacje z postępów prac, utrudnień ruchu czy objazdów. W trakcie zamieszczania jest projekt zagospodarowania terenu drogi, dzięki czemu każdy będzie mógł sprawdzić, jak już niedługo będzie wyglądać droga 527 w Kwietniewie czy Dymniku.