Skip to main content

Spotkanie informacyjne

2016-11-02

W dniu  16 listopada 2016 r. w godz. 10:00-12:45 w Elblągu w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, ul. Skrzydlata 1 odbędzie się spotkanie informacyjne na temat „Możliwości finansowania działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich”, na którym zaprezentowane będą możliwości wsparcia na założenie działalności gospodarczej oraz podniesienie kompetencji zawodowych.

Warunki uczestnictwa:
1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy lpielblag@warmia.mazury.pl do 8 listopada 2016 r. do godz. 14:00
2. Potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania po zakończeniu rekrutacji.
 
W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.
 
Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

http://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/1282/spotkanie-informacyjne—mozliwosci-finansowania-dzialalnosci-gospodarczej-z-funduszy-europejskich