Skip to main content

Spotkanie w sprawie przydomowych oczyszczalni ścieków

2011-03-14

INFORMACJA NA TEMAT PROPOZYCJI BUDOWY PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW NA TERENIE GMINY RYCHLIKI

Szanowni Państwo

Centrum Ekotechnologii zajmuję się wdrażaniem na terenach gmin wiejskich i miejsko-wiejskich systemu budowy naturalnych, przydomowych, roślino-stawowych oczyszczalni ścieków. System ten pozwala w sposób prosty, tani, a przede wszystkim skuteczny rozwiązać problem powstających ścieków bytowo-gospodarczych z indywidualnych posesji.

Wraz z Panem Wójtem Henrykiem Kiejdo, chcemy pomóc Państwu w rozwiązaniu, problemu zagospodarowania ścieków również z Waszych posesji. Przy dużym zainteresowaniu z Państwa strony, Wójt Gminy Rychliki zakupi dokumentację techniczną na wyżej wymienione przydomowe oczyszczalnie ścieków dla wszystkich chętnych mieszkańców gminy. Dzięki temu otrzymają Państwo projekt, pomoc przy lokalizacji i przygotowaniu zgłoszeń do Starostwa oraz nadzór budowy i gwarancje BEZPŁATNIE.

 

W celu udzielenia bliższych informacji nt. sposobu i technologii oczyszczania ścieków zapraszamy serdecznie Sołtysów, jak również wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy na spotkanie, które odbędzie się 24.03.2011 r. w sali przy Bibliotece Publicznej w Rychlikach o godzinie 12:00

Spotkanie odbędzie się w obecności Pana Wójta i przedstawiciela Centrum Ekotechnologii, który przedstawi ofertę i odpowie na wszystkie Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy.

Tymczasem odpowiedzi na wszelkie pytania związane z oferta i planowanym spotkaniem udzielane będą pod nr telefonu : 600 137 262 Swigoń Aneta – przedstawiciel Centrum Ekotechnologii.

Szanowni Państwo zgodnie z zobowiązaniami wobec ARiMR, Ci z Państwa, którzy korzystają z dopłat ONW muszą mieć uporządkowaną gospodarkę ściekową na własnej posesji, dlatego też nadarzająca się możliwość wybudowania oczyszczalni przy częściowej pomocy Urzędu Gminy, stwarza szansę do uporządkowania tejże gospodarki przy niewielkim nakładzie finansowym. Średnio 3000,00 PL