Skip to main content

Spotkanie z wicemistrzyniami

2014-01-21

Spotkanie Wójta Gminy z siatkarkami Zespołu Szkół w Rychlikach odbyło się 20 stycznia 2014r. w Sali Ślubów w Urzędzie Gminy. Pan Wójt pogratulował naszym „Sreberkom” wspaniałego sukcesu jakim było osiągnięcie wicemistrzostwa Gimnazjady w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Gronowie Górnym, oraz wręczył zawodniczkom drobne upominki, a także docenił pracę trenera – pani Joanny Sertel.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Dziewczyny razem z panią trener opowiadały o swoich obawach i przeżyciach w turnieju, a także zapewniały, że nie spoczną na laurach i będą nadal ciężko pracować aby osiągać dalsze sukcesy.
Dzięki dokonaniom siatkarek młodsze roczniki chętniej uczestniczą w zajęciach sportowych, co może owocować, w niedługim czasie częstszymi spotkaniami ze sportowcami z Zespołu Szkół w Rychlikach.
Pan Wójt zapewnił, że zawsze będzie wspierał naszych sportowców, a także przy współpracy z panem Dyrektorem postara się zapewnić im wszystko co będzie potrzebne do rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności.
Dziewczynom oraz pozostałym sportowcom z Zespołu Szkół w Rychlikach życzymy samych sukcesów, a nam częstszych okazji do podobnych spotkań.

{gallery}14/sport{/gallery}