Skip to main content

Sukcesy piłkarzy Zespołu Szkół Rychliki w mistrzostwach powiatu

2012-04-13

Po 1 miejscu w eliminacjach przyszedł czas na finał „piłkarskich piątek”. Drużyna szkoły podstawowej w finale Mistrzostw Powiatu Elbląskiego 2012 wygrywając kolejno (7:1 ze Zwierznem, 4:3 z Jegłownikiem, 7:0 z Tolkmickiem oraz 0:0 z SP 2 Pasłęk) została mistrzem powiatu. Nasza drużyna prowadzona od kilku lat przez mgr Jacka Tuńskiego wystąpiła w składzie: Dawid Zasada – kapitan, Radosław Ciarciński,  Grzegorz Szóstek, Marcel Wilejto,  Bartosz Czarnecki, Krystian Maciszek,  Paweł Mulik.

Chłopcy z SP Rychliki  będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych. Gratulujemy i życzymy  sukcesów na dalszym szczeblu rozgrywek.
Chłopcy z gimnazjum po wygraniu eliminacji z Młynarami 4:2. W finale po zaciętych pojedynkach z Tolkmickiem (1:0) oraz z Gronowem Elbląskim (2:0) zajęli w powiecie 4 miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Adrian Cichocki, Adrian Bąk, Krzysztof Stankowski, Mariusz Stupak, Dawid Drapała, Damian Drapała, Kamil Liczneski, Przemek Ochalik, Daniel Musiński, Tomasz Zaborny, Damian Król, Artur Rutkowski, Dawid Żmijewski, Paweł Długokęcki.