To już cztery lata…
2026-06-01
Dziś mijają dokładnie cztery lata, kiedy na sesji Rady Gminy Rychliki w dniu 01 czerwca 2022 r. na stanowisko Skarbnika Gminy Rychliki powołana została Pani Alicja Kruszyńska. W imieniu Wójta Zbigniewa Lichuszewskiego, Sekretarz Elżbiety Biczak, pracowników Urzędu Gminy Rychliki oraz Radnych składamy serdeczne życzenia dalszej wytrwałości w pracy na rzecz Gminy Rychliki.

Dziękujemy też za słodki poczęstunek z tej okazji…





