Skip to main content

Wójt Gminy Rychliki Henryk Kiejdo będzie jednym z prelegentów na II Warmińsko-Mazurskim Kongresie Przyszłości w Olsztynie

2018-06-06

7-8 Czerwca br. w Centrum Konferencyjnym UWM w Olsztynie się odbędzie II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości. To inicjatywa w regionie, która przyciąga wiele różnych środowisk – od przedsiębiorców i firmy, poprzez administrację samorządową, środowisko naukowe. Swoim doświadczeniem podzieli się również wójt Henryk Kiejdo, który będzie uczestnikiem panelu dyskusyjnego „Wieś to nie tylko rolnictwo”.

– Kongres jest największym takim wydarzeniem nie tylko w regionie Warmii i Mazur, lecz także w północno-wschodniej Polsce. Dlatego bardzo się cieszę, że będę miał możliwość aktywnie w nim uczestniczyć. Będziemy dyskutowali o tym, jak zmieniła się wieś – a Rychliki są tego bardzo dobrym przykładem, w jakim kierunku będzie szła przyszłość mieszkańców, w jakim regionie chcemy żyć za 5-10 lat. Bardzo ciekawe wydarzenie, na pewno dla mnie jako wójta gminy też cenne doświadczenie. Dobrze jest dzielić się wiedzą, ale też warto słuchać ludzi, którzy mają pomysły i dążą do rozwoju naszego regionu – mówi Henryk Kiejdo.
Organizatorami II Kongresu Przyszłości są samorząd województwa warmińsko-mazurskiego oraz Grupa WM.

http://kongresprzyszlosci.pl/prelegenci_test/