Skip to main content

Wójt Henryk Kiejdo odznaczony podczas Święta Policji w Elblągu

2015-08-05

Brązowy Medal Za Zasługi dla Policji otrzymał wójt Henryk Kiejdo podczas Święta Policji w Elblągu. Medal przyznany został przez ministra spraw wewnętrznych. Uroczysta akademia odbyła się w kinie Światowid 31 lipca.
Policjanci, pracownicy cywilni elbląskiej komendy oraz przedstawiciele władz wojewódzkich, miejskich i samorządowych uczestniczyli w akademii z okazji Święta Policji. 147 policjantów i pracowników cywilnych otrzymało awanse, odznaczenia i nagrody.

Medale za osiągnięcia i wsparcie Policji w dziedzinie realizacji zadań ustawowych otrzymali: Henryk Kiejdo, wójt Rychlik, Witold Wróblewski, prezydent Elbląga, Tomasz Świniarski, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej oraz Waldemar Maliszewski, kapelan policyjny.

– Samorząd Gminy Rychliki współuczestniczy w różnego rodzaju zadaniach i pomaga policji. Ważne jest, by te zadania, które wynikają przede wszystkim z potrzeb naszych mieszkańców, mogły być realizowane, dlatego współpraca samorządu z policją ma wieloaspektowy wymiar.
Bardzo ważna jest także wymiana informacji pomiędzy policją, samorządem i mieszkańcami. Dlatego regularnie spotykamy się z przedstawicielami policji z Komisariatu w Pasłęku i wypracowujemy wspólne metody działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa w gminie.
 Więcej zdjęć oraz informacji na stronie:
http://www.elblag.policja.gov.pl/o01/aktualnosci/12628,Akademia-z-okazji-Swieta-Policji-2015.html
oraz
http://www.elblag.policja.gov.pl/o01/galeria-1/12627,Galeria-zdjec-z-uroczystej-gali.html

{gallery}15/policja{/gallery}