Skip to main content

Zabawa choinkowa w Rychlikach

2020-01-21

choinka rychlikiZabawa choinkowa to czas radości, uśmiechu i świetnej zabawy. W sobotę w sali GOK – u w Rychlikach bawiły się dzieci z Sołectwa Rychliki i okolic. Przywitaliśmy naszych małych gości i ich rodziców słodkim poczęstunkiem.
Swoją obecnością zaszczycili nas Sekretarz Gminy Rychliki Pani Elżbieta Biczak, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rychlikach Pan Jacek Tuński oraz Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Rychlikach Pani Alicja Goszcz – Zając.

Zabawy i radości dzieci nie było końca. Animator Pani Beatka cudownie inspirowała dzieci do zabawy. Było malowanie twarzy, skręcanie balonów, wojna na papierowe kulki. Uśmiech nie schodził z twarzy maluchów. Ok. godziny 18 odwiedził nas Mikołaj w towarzystwie Olafa. Przywitaliśmy go brawami i głośnymi okrzykami radości. Mikołaj zdradził nam, że ze względu na warunki pogodowe renifery zostały w domu, a on sam przybył do nas na rowerze. Każde dziecko otrzymało od Mikołaja słodką paczkę. Wszyscy obiecaliśmy być grzeczni i zaprosiliśmy Mikołaja do nas za rok. Zabawę zakończyliśmy nieoczekiwanym występem naszych pięknych tancerek, które na scenie dały cudowny występ taneczny. Bawiliśmy się świetnie. Liczymy, że nasze kochane maluchy odwiedzą nas za rok. Dziękujemy.

Nie byłoby zabawy bez wsparcia naszych działań przez przyjaciół i mieszkańców sołectwa.
Dziękujemy Magdalenie Kujawskiej Kurmin i Katarzynie Bolewskiej za pomoc w strojeniu sali. Karolinie Makowskiej, Katarzynie Bolewskiej i Pani Danucie Ulejczyk wielkie dzięki za pyszne ciasta. Dziękujemy Panu Bartoszowi Michewicz sklep Bartek oraz Panu Mateuszowi Musińskiemu sklep Ziompol za dofinansowanie paczek dla dzieci. Serdeczne podziękowania dla Wiktorii Marek – Ryś za pomoc w trakcie zabawy oraz Pani Joli Marek – Ryś za piękne zdjęcia.

Do zobaczenia za rok.

{gallery}20/choinka_rychliki{/gallery}