Skip to main content

Zabawa choinkowa w ZS w Rychlikach

2014-01-26

Karnawał trwa w  najlepsze, melodia w duszy pląsa…
Do tego jest już po wystawieniu ocen na I semestr, a więc połowa roku szkolnego za nami.
Niektórzy bardzo się cieszą, bo ich cenzurki błyszczą szóstkami i piątkami, a inni nie mają tyle powodu do dumy i radości, bo trochę nie wyszło. Różnie bywa- najważniejsze żeby  się starać i zebrać siły na następny semestr, który zaraz po feriach.
Zabawa choinkowa, która miała miejsce 24 stycznia 2014 roku należała do udanych. Szczególne podziękowania za zorganizowanie imprezy należą się Dyrektorowi szkoły- panu Mirosławowi Szewczun.

Bardzo duże zasługi w tej materii należą się Radzie Rodziców, z którą współpraca układa się bardzo pomyślnie. Panie z Rady Rodziców pomagały stroić salę, utworzyły kawiarenkę , w której sprzedawały ciasto i napoje. W imprezę zaangażowani byli również nauczyciele.
Tradycyjnie najliczniej na bal przybyli najmłodsi- dzieci z zerówek i klas I- III.
Niektórzy przyszli z rodzicami.
Przy orkiestrze bawiły się księżniczki, diabełki, zwierzątka i wiele innych niezidentyfikowanych stworów.
Wychowawcy sprawowali opiekę nad swoimi klasami, ale nie było z tym wiele problemów, bo ich podopieczni mieli wiele atrakcji i o nudzie nie było mowy.
Uczestnicy zabawy brali udział w różnych konkurencjach. W jednym z nich głównym Jurorem była wicedyrektor, pani  Alicja Goszcz- Zając.
Wszyscy uczniowie otrzymali paczka, sok i wafelka.
Po tak udanej imprezie nie pozostaje nic innego jak udać się na zasłużone ferie zimowe. Zimowe nie tylko z nazwy, bo przepełnione mroźną i śnieżną aurą.