Skip to main content

Zaproszenie na spotkanie z prof. Bogdanem Kędzią

2017-04-19

Spotkanie pszczelarzyZaproszenie na spotkanie z prof. Bogdanem Kędzią – wybitnym specjalistą w dziedzinie produktów zielarskich oraz apiterapii (leczenia produktami pszczelimi)

W niedzielę 23 kwietnia w Zespole Szkół w Rychlikach o godzinie 12-ej odbędzie się zebranie pszczelarzy Warmińskiego Związku. Tym razem jednak będzie ono połączone z wykładem profesora nt. właściwości produktów pszczelich w profilaktyce i leczeniu. Mimo niekwestionowanego uznania ich walorów, wiedza o ich przydatności i właściwościach jest ograniczona.

Dlatego na to wydarzenie serdecznie zapraszam nie tylko pszczelarzy, lecz także mieszkańców.
Prof. dr hab. Bogdan Kędzia jest specjalistą w dziedzinie mikrobiologii leku roślinnego, produktów zielarskich oraz apiterapii. Stworzył grunt dla nowej dziedziny nauk biologicznych – mikrobiologii leku roślinnego. Jest autorytetem wśród farmaceutów i zwolenników medycyny naturalnej.
Przykładowe publikacje:
„Produkty pszczele w trudnych do leczenia chorobach dermatologicznych”, „Lecznicze działanie miodu pszczelego w chorobach wewnętrznych”, „Produkty pszczele w leczeniu chorób serca i układu krążenia”, „Produkty pszczele w profilaktyce i lecznictwie”

Serdeczne zapraszam
      Henryk Kiejdo