Skip to main content

ZŁOTE GODY- jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego

2019-01-11

jubileuszminPięćdziesiąt lat wspólnego życia. Miłość, szacunek, poświęcenie, liczne kompromisy. Chwile dobre i złe. Dni pełne uśmiechu i te pełne łez. Wspólny dom, rodzina, dzieci, wnuki. Wiele sukcesów rodzinnych i zawodowych. Tylko nieliczni z mieszkańców gminy Rychliki mogą pochwalić się tak długim stażem małżeńskim.
Ten piękny jubileusz w dniu 09 stycznia 2019 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rychlikach obchodzili Państwo Jadwiga i Stanisław Proszowscy. Jako wyraz uznania i podziękowania za wszystko co tworzyli i budowali jako małżeństwo i rodzina Jubilaci zostali odznaczeni medalami przyznawanymi przez Prezydenta RP. Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Rychliki.

W tym samym dniu Wójt Gminy Rychliki wraz z pracownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Danutą Rudzką odwiedzili drugą parę małżeńską, która również obchodziła jubileusz Państwa Marię i Władysława Cichockich.
Jubilaci oprócz medali otrzymali dyplomy, upominki oraz bukiety kwiatów.
Szanownym Jubilatom życzymy trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie.

 

{gallery}19/jubileusz50lat{/gallery}