Skip to main content

ZAGINĘŁA 78-LETNIA MIESZKANKA PASŁĘKA!

2023-01-13

zaginionaW dalszym ciągu policjanci poszukują zaginionej Krystyny Kasperowicz lat 78, zam. Pasłęk, ul. Zamkowa. Ostatni raz była widziana 8 stycznia 2023 r. Publikujemy zapis kamer monitoringu, który zarejestrował wizerunek zaginionej w dniu 9 stycznia przy Pl. Tysiąclecia w Pasłęku.

Policjanci z Pasłęka poszukują zaginionej Krystyny Kasperowicz lat 78, zam. Pasłęk, ul. Zamkowa. 

Wzrost 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, krótkie, kręcone.

W dniu 08.01.2023 roku około godz. 20:00 ostatni raz widziana była przez córkę. Zaginiona przebywała w miejscu swojego zamieszkania, była przygotowana do snu. Następnego dnia w godzinach porannych córka ujawniła że matki nie ma w domu, we własnym zakresie próbowała ustalić miejsce przebywania matki, nie uzyskała żadnych informacji mogących pomóc ustalenie miejsca jej przebywania. 78-latka w chwili zaginięcia ubrana była  najprawdopodobniej w: granatowa, pikowana kurtka z kapturem do kolan zapinana na zamek, spodnie dresowe koloru niebieskoszarego, buty skórzane, czarne, kozaki za kostkę, czapka dzianinowa z daszkiem szarobeżowa, siwa torebka skórzana. 

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 112 lub mailowo: policja@elblag.ol.policja.gov.pl

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Nagranie z monitoringu